Silva Sport to najwyższej jakości korty tenisowe i korty squash.

Oferujemy odkryte korty tenisowe oraz hale tenisowe z nawierzchnią naturalną oraz z nawierzchnią ze sztucznej trawy Fast Track 15. Korty squash renomowanej firmy ASB, z bezpieczną podłogą. Jesteśmy dostępni cały rok oprócz wybranych dni świątecznych. Nasze usługi kierujemy do rodzin, osób indywidualnych oraz firm.

Zapewniamy spokojną i sympatyczną atmosferę w otoczeniu zielonego lasu.

Jesteśmy idealnym miejscem rekreacyjno-sportowym dla Ciebie i Twojej rodziny.

Co Nas Wyróżnia?

Naturalne korty w hali tenisowej!

Wszystkie korty wyposażone są w pełne oświetlenie lampami led lub metahalogenowymi. Takie warunki zapewniają wysoki komfort gry o każdej porze w ciągu całego roku.

Kort tenisowy w naszych halach ma naturalną nawierzchnie z mączki ceglanej, co zapewnia:

• Bezpieczeństwo – ryzyko urazu na korcie jest znikome, dzięki naturalnej amortyzacji i poślizgowi.
  • Satysfakcja z gry – zasady gry oraz wymiary boiska, wysokość siatki były historycznie dopasowywane do parametrów nawierzchni naturalnej, którą oferujemy. Nasi Klienci nie odczuwają dyskomfortu związanego z grą na sztucznej nawierzchni syntetycznej.
  • Ekologiczne podejście – materiały naszego kortu tenisowego pochodzą ze środowiska naturalnego.

Bezpieczne korty squash!

Silva Sport oferuje 2 korty squash Rainbow firmy ASB, w kolorach pozytywnie oddziałujących na zawodników. Dodatkowo podstawą naszych kortów jest zdrowa, najwyższej jakości podłoga ASB zbudowana na konstrukcji o wysokości co najmniej 70 mm, oparta na specjalnych poduszkach – amortyzatorach. Dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologii wynalezionej specjalnie dla squasha zdrowa podłoga ASB, skutecznie chroni zdrowie zawodników.

Dlaczego Warto?

Miła i spokojna atmosfera

Silva Sport zapewnia sympatyczną i rodzinną atmosferę, w otoczeniu Lasu Kabackiego od strony wschodniej. Takie warunki gwarantują upragniony relaks dla wszystkich odwiedzających nasz klub.

Wygodny i łatwy dojazd!

Silva Sport znajduje się na ulicy Puławskiej 531 wjazd od ulicy 6 Sierpnia, pomiędzy Wyścigami Konnymi a Mysiadłem i Piasecznem. Oferujemy bezpłatny parking, barek, prysznice, sklep z akcesoriami sportowymi.

Stabilna i profesjonalna kadra

Kadra trenerska współpracująca z Silva Sport to osoby profesjonalne i odpowiedzialne mający wieloletnie doświadczenie trenerskie.

W celu uzyskania informacji prosimy o kontakt: tel. 022 643 70 01, tel. kom. 0693 75 64 10.

Dostępność i elastyczność

Korty tenisowe, korty squash  oraz cała infrastruktura Silva Sport są dostępne w godzinach, 7:00-23:00, a w soboty i niedziele 8:00-21:00. Naszą ofertę i usługi elastycznie dopasowujemy do potrzeb: osób indywidualnych, rodzin i firm.

Dla Firm i Instytucji

Zapraszamy do współpracy firmy znajdujące się na terenie Osi Puławska.

Oprócz oferty wynajmu oferujemy:

• Naukę gry w tenisa lub squasha
  • Szkolenia z trenerami w grupach 2-4 osobowych
  • Organizacja spotkań integracyjnych (w sezonie letnim)
  • Organizacja rozgrywek pomiędzy pracownikami i firmami
  • Organizacja pikników firmowych na terenie Silva Sport

Korzyści dla Państwa to:

• Nabycie przez pracowników umiejętności gry w tenisa, squasha oraz doskonalenie tych sportów
  • Lepsze samopoczucie pracowników dzięki spędzaniu wolnego czasu w ruchu
  • Udział i zdrowa rywalizacja pracowników w turniejach firmowych
  • Zaoferowanie najlepszym pracownikom dodatkowej motywacji
  • Utrzymywanie wysokiej sprawności fizycznej kadry
  • Integracja społeczności pracowników w firmie

Dla Rodzin

Dla wszystkich rodzin chcących skorzystać z naszych usług, mamy ofertę specjalną.

Oprócz oferty wynajmu, dla Rodzin oferujemy:

• Organizację spotkań rodzinnych (w sezonie letnim)
  • Naukę gry indywidualnie i szkółki w grupach 2-4 osobowych
  • Organizację rozgrywek pomiędzy zaprzyjaźnionymi rodzinami
  • Pikniki rodzinne w sezonie letnim

Korzyści dla Państwa to:

• Nabycie przez członków rodziny umiejętności gry w tenisa, squasha oraz doskonalenie tych sportów
  • Lepsze samopoczucie dzieci i rodziców, dzięki spędzaniu czasu wolnego w ruchu
  • Udział i zdrowa rywalizacja dzieci w turniejach
  • Utrzymywanie wysokiej sprawności fizycznej w rodzinie
  • Integracja rodziny w ramach wspólnego uprawiania sportu

Dla Osób Indywidualnych

Oprócz oferty wynajmu oferujemy:

• Naukę gry w tenisa indywidualnie
  • Szkółki w grupach 2-4 osobowych
  • Organizację spotkań klubowych (w sezonie letnim)
  • Organizację rozgrywek pomiędzy przyjaciółmi
  • Pikniki dla grup w sezonie letnim

Korzyści:

• Nabycie umiejętności gry w tenisa, squasha oraz doskonalenie tych sportów
  • Lepsze samopoczucie dzięki spędzaniu czasu wolnego w ruchu
  • Udział i zdrowa rywalizacja znajomych w turniejach
  • Utrzymywanie wysokiej sprawności fizycznej
  • Integracja przyjaciół w ramach wspólnego uprawiania sportu

Wszystkich zainteresowanych organizacją imprez integracyjnych w Silva Sport, prosimy o kontakt telefoniczny lub emailowy.